O mnie

Aneta Fudała - psycholog i psychoterapeuta, właściciel Telos. Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2005 r. z wynikiem bardzo dobrym. W trakcie studiów zrealizowała moduł specjalistyczny „Psychoterapia eklektyczna”. Aktualnie kończy czteroletni kurs psychoterapii prowadzący do certyfikacji, organizowany przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Zrealizowała szkolenie Podstawy Psychoterapii Psychodynamicznej. Uczestniczyła też w szkoleniach: „Psychoterapia i poradnictwo” prowadzone przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej oraz I stopień kursu systemowej terapii rodzin prowadzony przez Ośrodek Szkoleń Systemowych. Ponadto ukończyła szkolenie „Psychodrama jako nowatorska metoda pracy” przeprowadzone przez Polski Instytut Psychodramy, szkolenie „Motywacja - co drzemie pod poszewką” przeprowadzone przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz kurs umiejętności pracy z grupą „BAZA” organizowany przez Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej „Integracja”. Swoje kompetencje rozwijała podczas licznych staży zawodowych: na Oddziale Klinicznym Kliniki Psychiatrii Dorosłych UJ, jako koterapeuta na grupie terapeutycznej w Centrum Medycznym Medyk, w Ośrodku Leczenia Psychiatrycznego w Bielsku-Białej oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa: przede wszystkim w klubie integracji społecznej oraz w szkołach. Obecnie pracuje m.in. jako psycholog w ośrodku pomocy społecznej. Zajmuje się konsultacjami psychologicznymi, psychoterapią i treningami. Jako trener rozwoju osobistego prowadzi zajęcia z tematyki kompetencji społecznych: komunikacji interpersonalnej, budowania zespołu, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem, jak również stawiania sobie celów. Współpracowała z licznymi organizacjami pozarządowymi, jest członkiem Stowarzyszenia Rozwoju Młodzieży „Rampa”, a w Stowarzyszeniu Ruch Pomocy Psychologicznej „Integracja” pełni funkcję członka komisji rewizyjnej.

Psychoterapię prowadzi z osobami dorosłymi i z młodzieżą od 2007 r. Swoje działania zawodowe poddaje regularnej superwizji. Podchodzi do swojej pracy z pasją. Prowadzenie prywatnej praktyki psychoterapeutycznej w Krakowie i własnej firmy jest realizacją jej zawodowego celu. Spotkania z ludźmi traktuje jako wzajemną inspirację.

Dyplomy i certyfikaty - kliknij tutaj, aby zobaczyć dyplomy i certyfikaty